Beton stemplowany imituje naturalne materiały, takie jak:

Beton stemplowany to produkt, który Cię zaskoczy.


Nasza firma zapewnia szybkość wykonania dowolnej powierzchni z betonu dekoracyjnego, przy zachowaniu wysokiej jakości produktu, w zależności od występujących w danym miejscu warunków atmosferycznych.

Beton stemplowany to nowoczesny materiał budowlany stworzony na mieszankach marmurów i pyłów cementowych o potężnej warstwie szczepnej, który imituje takie tworzywa naturalne jak skała, kamień czy drewno. Dzięki swoim właściwościom zapewnia szybkość wykonania i unikatowe efekty wizualne. Nasza firma jest w stanie stworzyć z betonu stemplowanego dowolną powierzchnię: tarasy, podjazdy, balkony, schody, ogrodzenia, ściany dekoracyjne, elewacje, a nawet posadzki w domu. Beton stemplowany pozwala także na wykonanie wodospadów, fontann i elementów dekoracyjnych imitujących naturalne skały, które mogą być wyposażeniem Aquaparków.


Beton stemplowany to połączenie nowoczesności i trwałości.


Wysoka trwałość to ogromny atut powierzchni wykonanych z betonu dekoracyjnego.

Na dzień dzisiejszy nie ma nic trwalszego od betonu. Beton w formie posadzki był najczęściej wykorzystywany w pomieszczeniach przemysłowych, ze względu na jego wysoką trwałość. Dzisiaj, możemy się cieszyć trwałymi rozwiązaniami w domach. Beton stemplowany jest nie tylko wytrzymały, ale także wysoce estetyczny. Ponadto posiada właściwości antypoślizgowe i mrozoodporne, dzięki czemu może być wykorzystywany w domowych wnętrzach, jak i na zewnątrz. Pressbeton jest zbrojony prętem o żebrze minimum 8. Masa cienkowarstwowa z kolei jest zbrojona włóknami polipropylenowymi i siatką z włókna szklanego. W każdej masie ukryta jest dylatacja niewidoczna gołym okiem. Połączenie tych kilku elementów z tradycyjnym budownictwem ma wpływ na wysoką trwałość tworzonych przez nas powierzchni.


Piękno natury i nowoczesna technologia.


Beton stemplowany doskonale imituje naturalne piękno skał, kamieni i drewna.

Beton dekoracyjny, zachowując nowoczesny charakter, idealnie nadaje się do tworzenia powierzchni przypominających drewno, kamień czy skałę. Dodatkowo może przybierać dowolne kształty i kolory, co sprawia, że jest uniwersalnym materiałem budowlanym o niespotykanej trwałości. Wszystkie nasze realizacje nawiązują do natury i umożliwiają zmianę oblicza każdego otoczenia.


Formy i narzędzia

Formy do betonu

Produkujemy lekkie, wygodne w użyciu i zróżnicowane pod względem kształtu formy do betonu o wysokiej wytrzymałości do nawet 100 000 m².

Impregnaty i barwniki

Wyposażamy firmy budowlane w wysokiej jakości impregnaty i barwniki do betonu dekoracyjnego. Tylko u nas znajdziecie bogaty wybór barw i produktów.


Masa cienkowarstwowa, tynki dekoracyjne i beton typu B30

Jesteśmy producentem mas cienkowarstwowych, tynków dekoracyjnych ciężkich i lekkich docieplających perlitem, oraz grubowarstwowego betonu typu minimum B30, które są niezbędne w procesie tworzenia powierzchni z betonu stemplowanego. Pressbeton, ze względu na swoje właściwości może być stosowany do tworzenia podjazdów, tarasów, ścieżek i dróg użytkowanych przez sprzęt ciężki.

Narzędzia

Oferujemy profesjonalne narzędzia do tworzenia powierzchni z betonu stemplowanego. Posiadamy w sprzedaży m.in. pace magnezowe i pace metalowe, kije do pacy, obrotnice łożyskowe, tynkownice, dłutka, mieszalniki oraz kółka do pressbetonu. Jesteśmy w stanie wyposażyć każdą ekipę budowlaną od A do Z.

Dane kontaktowe naszej firmy: